Main Navigation Section Navigation Main Content

MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI SINAVI

Bankamız Müfettiş Yardımcılığı pozisyonu için sınavla eleman alınacaktır. Yazılı mesleki bilgi sınavı ve genel yetenek testinden oluşan ilk aşama 25.05.2014 tarihinde gerçekleştirilecektir. Birinci aşamada başarılı olan adaylar değerlendirme merkezi aktiviteleri ve mülakattan oluşan diğer aşamalara davet edilecektir.  Sınava başvurular 14.03.2014–12.05.2014 tarihleri arasında kabul edilecektir.

UZMAN YARDIMCISI ALIM SINAVI

Bankamızın Genel Müdürlük ve Kurumsal Şubelerinde Uzman Yardımcısı olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere 09 Haziran 2014 ve izleyen tarihlerde İstanbul’da Uzman Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir. Sınava başvurular 03 Haziran 2014 Salı günü saat 10:00’a kadar kabul edilecektir.

TAKİP MEMURU ALIM SINAVI

Bankamızın Ankara ve İstanbul illerinde görevlendirilmek üzere 24 Nisan 2014 Perşembe günü sınavla Takip Memuru alımı gerçekleştirilecektir. Sınava başvurular 17 Nisan 2014 Perşembe günü saat 10:00’a kadar kabul edilecektir.

BÖLGESEL MEMUR ALIM SINAVI

Bankamızın ANKARA, KAYSERİ ve SAMSUN bölgelerinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla Memur alımı gerçekleştirilecektir. 27 Nisan 2014 Pazar günü yapılacak olan Memur Alım Sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda aşağıdaki ilçelerde bulunan şubelerimiz için görev teklifi yapılacaktır.

ERKEK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ

Bankamız Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.