Future Hub Programı 2022

Tüm İlanlar >

Future Hub, 6 aylık bir süreci kapsayan, geleceğin dijital dünyasını tasarlayabileceğin İş Bankası ve Yenibirlider Derneği iş birliği ile gerçekleşen bir programdır. Program süresince liderlik, dijitalleşme ve inovasyon alanlarında kendini geliştirebilirsin. Girişimcilik odaklı program içeriğimizle fikirlerini hayata geçirebilir, geleceğin inşasında büyük bir rol oynayabilirsin!

Son Başvuru Tarihi
05 Aralık 2021

İŞ TANIMI

Future Hub ile 6 aylık maceramız boyunca inovasyon ekibimiz ve programımızın iş ortağı olan Yenibirlider Derneği mentorları ile buluşurken, dijital ve inovatif bir fikrin hayata geçirilmesini sağlayacaksın. İnovasyon ekibimizle yeni nesil proje yönetim yaklaşımlarını ve çevik çalışma yöntemlerini öğrenebilecek; eğitimsel, kültürel ve sanatsal açıdan sana katkı sağlayacak pek çok aktiviteye katılabileceksin.

BAŞVURU KOŞULLARI

Uyruk

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Sınıf

Lisans 3. sınıf öğrencisi olmak.

Yaş

1 Ocak 1996 ve sonrasında doğmuş olmak.

Yabancı Dil

İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden birini iyi derecede biliyor olmak.

Bölüm

İstanbul'daki üniversitelerin; İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Sosyoloji, Psikoloji, Hukuk, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinde veya dengi alanlarının birinde öğrenim görüyor olmak.

Çalışma Durumu

Program süresince herhangi bir banka ya da finans kurumu ile staj, part-time iş ilişkisi içinde olmamak ve herhangi bir yerde tam zamanlı bir iş sahibi olmamak.

İŞE ALIM SÜRECİ

Başvuru

Başvuruların alınması ve ön değerlendirme sürecidir. Başvurun uygun bulunduğu takdirde sınav daveti başvuru bilgilerinde belirttiğin e-posta adresine gönderilecektir.

Genel Yetenek Sınavı

Bu aşamada sayısal ve sözel yetkinliklerinin ölçüleceği bir teste dahil olacaksın.

Video Aşaması

Yaptığın çalışmaları anlattığın bir video kaydı gerçekleştireceksin.

Online Mülakat

İnsan Kaynakları yöneticileri ile geçmişte yaptığın işlere, sergilediğin davranışlara ve aldığın sorumluluklara dayalı kanıtlardan yola çıkarak, gelecekteki performansının ölçümlenmeye çalışıldığı yetkinlik bazlı görüşmeye katılacaksın.

Değerlendirme Kampı

Program boyunca yürütülecek çalışmaları örnekleyen içeriklerle yetkinlik ve davranışların gözlemlenmesini sağlayan 1 günlük değerlendirme kampına katılacaksın.

Teklif ve Onay

Önceki tüm aşamaları başarıyla tamamlaydıysan seni programa davet ediyoruz ve sürecin bir parçası olan belge hazırlama aşamasına yönlendiriyoruz.

DİĞER BİLGİLER

Program Başvuru ve Değerlendirme Süreci

Future Hub Program'ı için tüm başvuru ve değerlendirme aşamalarını online olarak yürüteceğiz, bu nedenle sınav, mülakat ve değerlendirme kampına istediğin yerden katılabilirsin.

Ayrıca; tüm aşamalarda seni bilgilendireceğiz, bu platforma giriş yaparak adım adım değerlendirme sürecini izleyebilir ve merak ettiklerin için İş Bankası Kariyer - İLETİŞİM (isbank.com.tr) formunu kullanarak bize ulaşabilirsin.

Program Detayları

Future Hub, Yenibirlider Derneği 'nin desteğiyle yılda bir defa düzenlenen ve 6 ay boyunca devam eden, belirli sayıda katılımcının olduğu, ekiplerin belirledikleri bir inovatif fikri hayata geçirme yolculuğunu yaşadıkları, bu süreçte katılımcılara Bankamız ekiplerinin uzmanlık ve tecrübe alanlarıyla eşlik ettiği, girişimcilik ve start-up konusunda sektör danışmanlarının yol gösterdiği, katılımcıyı kişisel gelişim ve liderlik alanlarında geliştirmeyi amaçlayan bir programdır.

Girişimcilik ve start-up deneyimini profesyonellerin desteğiyle yaşayacağın bu programda hafta içi takvimin oldukça yoğun geçiyor, düzenli olarak ekip arkadaşlarında buluşman, eğtimlere ve mentor görüşmelerine katılman gerekiyor.

Programın detaylı takvimini tüm katılımcıların koşullarını dikkate alarak esnek şekilde oluşturmaya çalışıyoruz. Hibrit modelle ilerleyecek programda bazı görüşmeler/eğitimler Kolektif House'da (Levent) olurken, bazı buluşmalar online olarak yürütülecek.

Programdan mezun olabilmen için devam zorunluluğun mevcut.

3. dönem Future Hub katılımcıları ile buradan tanışabilirsin.

Program Neler Sunuyor?

> Geleceğin iş dünyasına bugünden hazırlanmayı,

> Dijital ve inovatif fikri hayata geçirmeyi,

> Mentor ve danışmanlık desteği almayı,

> Girişimcilik ve start-up alanlarında deneyim kazanmayı,

> Yeni nesil proje yönetim yaklaşımlarını ve çevik çalışma yöntemlerini öğrenmeyi,

> Kişisel ve kültürel olarak kendini geliştirmeyi,

> Program sonunda katılım sertifikası ve referans mektubu almayı.

 

Önemli Tarihler Nedir?

Başvuru başlangıcı: 4 Kasım 2021

Başvuru için son gün: 5 Aralık 2021

Değerlendirme dönemi: Kasım-Aralık 2021

Değerlendirme kampı: 25 Aralık 2021

Sonuçların açıklanması: 30 Aralık 2021

Program tarihleri: 10 Ocak 2022 - 3 Haziran 2022