ÇİPP

İş Bankası çalışanlarının çalışma hayatlarına konuk olun. Kurum içi aktivitelerle İş'te Yaşam bir başka!

Çalışma hayatını gündelik hayattan ayırmıyoruz. Çünkü çalışma zamanlarımızı bile, her zaman aktif ve keyifli bir şekilde değerlendiriyoruz! Ekibimizin hayatlarına konuk olmak istersen, ÇİPP dünyasını keşfe çıkabilirsin.

Günümüzün büyük bir bölümünü beraber geçirdiğimiz çalışma arkadaşlarımızı, çoğu zaman ailemizden bile fazla görüyoruz. Zamanımızı daha keyifli ve verimli geçirebilmek için, ilişkilerimizi kuvvetlendirmeyi önemsiyoruz. Ortak yönlerimizi keşfettiğimiz, birlikte keyifli zaman geçirebilecek çeşitli etkinlikler kurguladığımız Çalışan İletişimi Platform ve Programları ile ailemizin her üyesine ulaşıyor, etkinlikleri beğeni ve istekler doğrultusunda oluşturuyoruz.

Gezgin Programları

Hem okuyarak, hem de gezerek öğreniyoruz. Ufkumuzu genişletecek ve hayata keyifli bir mola vereceğimiz farklı rotalar ile birlikte gezmeyi çok seviyoruz. Şehir içi ve şehir dışında, rehber eşliğindeki yürüyüşlerimiz ile hem kültürel hem fiziksel açıdan kendimize katkı sağlıyoruz.

İŞ’te Yarış

Düzenlediğimiz yarışmalar ile hem ekibimize çeşitli ödüller hediye ediyor hem de farklı alanlarda sorduğumuz değişik sorularla ilgi alanlarına yönelik araştırma yapmalarına vesile oluyoruz. Bankamız localarında maç seyretme imkânı, hediye çekleri, biletler, imzalı kitaplar: Seni bekleyen ödüllerden bazıları.

İş Ailem

Aile olmak, birbirine her konuda destek olmak demek! Aile üyelerimize hayattaki her alanda destek olmaya özen gösteriyoruz. Farklı sektörlerde bulunan firmalardan özel indirimler alıyor, harcamalarını fırsatları beklemeye gerek kalmadan yapmanı sağlıyoruz.

Daha İyi Bir Gelecek

Bankamız kültürünün temel unsurlarından biri de, sosyal sorumluluk ve topluma katkı sağlama bilinci. Kurumsal olarak ülke çapında yürütülen projelere ek olarak direkt katkı sağlayabileceğin projeleri de hayata geçiriyoruz. Farklı illerde gerçekleşen yardımseverlik koşularında Türkiye İş Bankası ÇİPP takımı olarak yer alıyor, bu etkinliklerde Tema Vakfı yararına bağış topluyoruz.

İŞ'te Turnuva

Rekabet ve heyecan dolu İş’te Turnuva organizasyonunu bankamızın yanı sıra iştirak çalışanlarının katılımı ve ailelerin desteği ile her yıl büyüyerek gerçekleştiriyoruz. İŞ’te Turnuva; futbol, basketbol, voleybol, tenis, masa tenisi ve satranç dallarında kıran kırana ama dostlukla geçen birbirinden heyecanlı maçlara sahne oluyor.

Sana Özel

Farklılıkları zenginlik olarak görüyor, bireysel özelliklerini bilip seni tanıyarak sana özel bir yaklaşım benimsiyoruz. Farklı içeriklerle bireysel olarak erişim imkanı yaratıyor, çeşitli sürprizlerle her zaman mutlu olmanı hedefliyoruz. Ailemizin parçası olarak yanında olduğumuzu hissettirmek her zaman önceliğimiz.

İŞİM Mobil Uygulaması

Çalışma saatleri içinde ihtiyaç duyabileceğin alanlara erişebilmen için tasarlanan bu program; ÇİPP tarafından yürütülen sosyal etkinliklerin duyurulması ve çeşitli konularda pek çok faydalı bilgi ile birbirimize ulaşabildiğimiz bir platform. Bu uygulama ile iş ve iş dışı duyuruları anında öğrenebilir, etkinlik ve hobi önerilerinden yararlanabilir, yüzünü gülümsetecek sürpriz bildirimler alabilirsin.