Mühendis unvanında görev alacak ekip arkadaşlarımız saha uygulamalarının takibi ve kontrolü, satın alma şartnamelerin hazırlanması, siparişlerin takibi, metraj çalışmaları, hakediş kontrolünün yapılmasıyla birlikte, binalarının bakım, onarım ve arıza faaliyetlerinin yürütülmesi ve takibinden sorumludur.

İŞ TANIMI

Elektrik Mühendisi unvanında görev alacak çalışanlar hizmet binalarımızın tadilat ve dekorasyon süreci kapsamında, elektrik iç tesisatı, AG-OG, kuvvetli akım/zayıf akım projelerinin hazırlatılması, keşif çalışmaları, keşif çalışmaları, saha uygulamalarının takibi ve kontrolü, satın alma şartnamelerin hazırlanması, siparişlerin takibi, metraj çalışmaları, hakediş kontrollünün yapılmasıyla birlikte, binalarının bakım, onarım ve arıza faaliyetlerinin yürütülmesi ve takibinden sorumludur.
Makine Mühendisi unvanında görev alacak çalışanlar hizmet binalarımızın tadilat ve dekorasyon süreci kapsamında, ısıtma/soğutma ve sıhhi tesisat projelerinin hazırlatılması, keşif çalışmaları, keşif çalışmaları, saha uygulamalarının takibi ve kontrolü, satın alma şartnamelerin hazırlanması, siparişlerin takibi, metraj çalışmaları, hakediş kontrollünün yapılmasıyla birlikte, binalarının bakım, onarım ve arıza faaliyetlerinin yürütülmesi ve takibinden sorumludur.
İnşaat Mühendisi unvanında görev alacak çalışanlar hizmet binalarımızın tadilat ve dekorasyon süreci kapsamında, her türlü ince ve kaba inşaat işleri ve tadilatları, yalıtım, dış cephe, iç mekan inşaat işleri, gerektiğinde temelden, çoğunlukla tadilat projelerinin hazırlatılması, keşif çalışmaları, saha uygulamalarının takibi ve kontrolü, satın alma şartnamelerin hazırlanması, siparişlerin takibi, metraj çalışmaları, hakediş kontrolünün yapılmasıyla birlikte, binaların bakım, onarım ve arıza faaliyetlerinin yürütülmesi ve takibinden sorumludur.

BAŞVURU KOŞULLARI

Uyruk

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Eğitim

Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

Yaş

 30 yaşını doldurmamış olmak (1 Nisan 1992 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.).

Askerlik

Askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da tecil ettirmiş olmak.

new-icon-takip-memuru
Deneyim

Tercihen alanında deneyim sahibi olup özgeçmiş formunda iş deneyimlerine detaylı biçimde yer vermiş olmak.

wizard-deneyim
AutoCAD

İyi derecede ofis programlarını ve AutoCAD  programını kullanabilmek. 

new-icon-sofor
Seyahat

Seyahat engeli olmamak ve aktif araç kullanabilmek.

Sağlık

Tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu istiyoruz.

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

İŞE ALIM SÜRECİ

Başvuru

İşe alım sınavlarımıza bu platforma üye olarak başvurunu yapabilirsin. Başvurunun uygun bulunması halinde özgeçmiş bilgilerinde belirttiğin e-posta adresine sürece dair bilgileri göndereceğiz.

Değerlendirme Merkezi

İş hayatını örnekleyen uygulamalarla yetkinlik ve davranışların gözlemlenmesini sağlayan bir araç olan Değerlendirme Merkezi uygulamasına katılacaksın.

İK Görüşmesi

İnsan Kaynakları uzmanları ve İş Birimi Yöneticileri ile bir görüşmeye katılacaksın.

Panel Mülakat

Bu aşamada İnsan Kaynakları ve İş Birimi yöneticileri ile bir görüşme gerçekleştireceksin.

Teklif ve Onay

Geride kalan tüm aşamaları başarıyla tamamlaydıysan sana görev teklifinde bulunuyoruz ve seni işe alım sürecinin bir parçası olan belge hazırlama sürecine yönlendiriyoruz. İlettiğin belgeler üzerinden yapılan değerlendirmeler sonucunda uygun bulunursan işe alımını gerçekleştiriyor ve seni eğitime davet ediyoruz. Başvuru yaparken gerçek dışı bilgiler verdiği belirlenen adaylarımızın süreçlerini hangi aşama olduğuna bakmaksızın sonlandırıyoruz.

DİĞER BİLGİLER

Ücret ve Yan Haklar

Ekip arkadaşlarımızın parasal ve sosyal haklarını, BASİSEN ile aramızda 2 yılda bir düzenlenen Toplu İş Sözleşmesi ile piyasa ve günün şartlarına göre belirliyoruz. Ücretleri hesaplarken, Toplu İş Sözleşmesinde belirlenen dönemlerde ekonomik koşulları göz önünde bulunduruyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın sosyal güvenlikleri, “Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı” ve “Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı” tarafından sağlanıyor. Çalışanlarımıza Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı tarafından emekli olduğunda ilave ikramiye ve ikinci bir maaş alma imkanı sunuyoruz.

Ücret Paketi

Aylık ücretinin yanı sıra, yılda 4 maaş tutarında ikramiye sağlıyoruz. Genel Kurul tarafından Bankamızın bir önceki yıl performansı ölçüsünde belirlenen oranda yılda 1 kez kar payı ödemesi yapıyoruz. 

Bankamızda eğitim ve sürekli gelişim, çalışma hayatının vazgeçilemeyecek bir parçası olarak kabul edilen değerler arasında bulunuyor. Bu kapsamda Bankamızca belirlenen sınavlarda başarı sağlaman durumunda İngilizce, Almanca ve Fransızca dilleri için yabancı dil tazminatı ödüyoruz.

Çalışan performansına önem veren Bankamızda, bireysel performansın doğrultusunda yüksek verimlilik ödeneği, satış performansın doğrultusunda da ürün bazlı satış primi alabilirsin.

Sosyal Olanaklar

Sosyal ihtiyaçlarını karşılamana, kendin için daha yüksek bir iş ve yaşam standardı sağlamana yönelik sosyal haklardan yararlanmanı destekliyoruz. Bu kapsamda sana sağlık yardımı, öğle yemeği, servis, çocuk zammı, evlilik, doğum ve doğal afet yardımı sağlıyoruz.

Ayrıca, yasal olarak bakmakla yükümlü olduğun yakınların için de sağlık yardımı uygulamasından faydalanabiliyorsun.

İzinler

Bankamızda ki çalışma süren 1-5 yıl arasındaysa (5 yıl dâhil) yılda 15 iş günü, 6-10 yıl arasındaysa (10 yıl dâhil) yılda 18 iş günü, 10 yıldan fazlaysa yılda 23 iş günü izin imkânı ile birlikte hastalık, evlilik, ölüm, doğum ve süt izni gibi izin hakları sunuyoruz.

İşe Başlama ve Onboarding

İşe başlamanın heyecanını ve ilk günün tatlı telaşını tahmin edebiliyoruz. İşe ve Bankamıza uyum sağlama sürecinde her adımda yanındayız. Banka ve iş süreçlerini tanımana yönelik alacağın eğitimler, katılacağın sosyal etkinlikler ve sana rehberlik edecek takım arkadaşınla birlikte uyum sürecini keyifli ve verimli geçirmeni sağlıyoruz.

Eğitim ve Gelişim Fırsatları

Bünyemizde, kendi ihtiyaç ve tercihlerin doğrultusunda seçebileceğin pek çok eğitim ve seminer olanakları da bulunuyor. Her yıl Bankamız stratejisi doğrultusunda yenilenen eğitim kataloglarından teknik bankacılık veya kişisel gelişim temalı eğitimler seçebilir, alanında öne çıkan isimlerin konuk edildiği seminerlere katılabilir ya da Bankamız dışında sunulan eğitim olanaklarından faydalanabilirsin.

7/24 erişilebilen dijital öğrenme platformumuz “Öğrenme Dünyası” üzerinden arkadaşlarımıza; en güncel bankacılık konuları ile dijitalleşme ve müşteri deneyimi içerikli dijital eğitimlerin yanı sıra, liderlik, duygusal zeka, kişisel imaj gibi kişisel gelişim temalı videolar, çalışanlarımızın başarı hikayeleri videoları, bilgi portalları, dijital yayınlar gibi çok çeşitli öğrenme içerikleri sunuyoruz.

İnteraktif bir ortamda eğlenirken öğrenmene imkân tanıyan oyunlaştırma projelerimiz olan "İşVille" ve "İşGame" ile faaliyet alanımıza ilişkin kendini geliştirmeni sağlarken, bankacılık dinamiklerini anlayıp, müşteri ve çalışan memnuniyeti odağında bu dinamikleri yönetmeni, böylelikle sistemin bütününü görmeni amaçlıyoruz.

Öte yandan, “Öğrenmek İsteyene Dünyalar” uygulamasıyla, dünyada kabul görmüş üniversitelerin eğitim ve sertifika programlarının yer aldığı Coursera platformundaki MOOC (Massive Open Online Courses)’lara katılımını destekliyoruz.