Kariyer Sohbetleri

Tüm Etkinlikler >

Kariyer Sohbetleri, ekip arkadaşlarımızla tanışıp yüz yüze sohbet edebileceğin, çalışma hayatı ve kariyer yolları hakkında merak ettiklerini sorabileceğin ve network ağını genişletmene imkan veren buluşmalar serisidir.

Uzun yıllar bankacılığın farklı alanlarında ve bilgi teknolojileri alanında çalışmış yöneticiler ile tanışma fırsatını yakalayacağın etkinliklerimizi Türkiye İş Bankası | LinkedIn hesabından, Toptalent.co | Türkiye İş Bankası ve Talentopia | Hayalindeki Kariyer için İlk Durağın adreslerinden takip edebilirsin. 

 

Daha önceki Kariyer Sohbetleri'ndeki keyifli vakitlerimizi görmek istiyorsan buradan izleyebilirsin.

BAŞVURU KOŞULLARI

Sınıf

Lisans veya yüksek lisans öğrencisi olman.

Eğitim

Tüm bölümler

Yaş

18-28 yaş aralığında olman.

DİĞER ETKİNLİKLER

yapay-ogrenme-kis-okulu

Yapay Öğrenme Kış Okulu

Güncel yapay öğrenme uygulamaları hakkında akademinin ve endüstrinin önde gelen uzmanlarının katılımı ile gerçekleştirilen seminer ve uygulamalarda sen de yerini alabilirsin.

machine-learning-challenge

Machine Learning Challenge

Türkiye’nin veri bilimi alanındaki genç yeteneklerine özel Machine Learning Challenge’da , en iyi tahmin modelini geliştirebilir ve Bankamız Yapay Zeka ekibiyle tanışabilirsin.

iste-1-gun

İŞ'te 1 Gün

İş hayatının kalbinin attığı bankacılık sektöründe 1 günlük kısa bir iş deneyimi tahmin edebileceğinden çok daha öğretici olabilir.

kariyer-sohbetleri

Kariyer Sohbetleri

Bankamızdaki ekip arkadaşlarımızla tanışıp yüz yüze sohbet edebileceğin, çalışma hayatı ve kariyer yolları hakkında bilgi alabileceğin buluşmada sen de aramızda olabilirsin.

ideathon

Ideathon

Her şey bir fikirle başlar ve tüm değişimler bu fikirlerin üzerinden gerçekleşir. Gerçek bankacılık sorunlarına çözüm bulmak ve daha fazlasını katmak istiyorsan Ideathon'da sen de yerini alabilirsin.