POZİSYONLAR

new-icon-mufettis-yardimcisi
new-icon-mufettis-yardimcisi

Müfettiş Yardımcısı

Müfettiş Yardımcısı pozisyonundaki çalışma arkadaşlarımız; Bankamızın bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi veya yurt dışı şubelerinin, yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşların denetiminde rol oynarlar.

new-icon-sistem-uzmani
new-icon-sistem-uzmani

Sistem Uzmanı

Sistem Uzmanı pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız, Veri Bilimci, Veri Mühendisi, Veri Mimarı, Veri Analisti, Veri Kalitesi Uzmanı, Veri Yönetişimi Uzmanı, Siber Güvenlik Uzmanı, Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi, DevOps Mühendisi, İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi, Veritabanı Uzmanı, Bilgi Sistemleri İç Kontrol Uzmanı olarak görev yaparlar.

new-icon-uzman-yardimcisi
new-icon-uzman-yardimcisi

Uzman Yardımcısı

Uzman Yardımcısı pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız, Genel Müdürlük Bölümlerimizde ve Kurumsal Şubelerimizde, görev yaptıkları birimin faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinde ve geliştirilmesinde rol alırlar ve yönetici adayı (Management Trainee) olarak yetiştirilirler.

new-icon-memur
new-icon-memur

Memur

Memur pozisyonundaki çalışanlarımız, Şube veya Genel Müdürlük Bölümlerimizde temel bankacılık hizmeti ve bu hizmetlerin yerine getirilmesine destek olan görevleri yerine getirir. Şubelerimizde performanslarına ve yetkinliklerine göre gişe, operasyon veya kredi hizmetlerinin yerine getirilmesi için görev yaparlar.​

new-icon-avukat
new-icon-avukat

Avukat

Avukat pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız, Bankamız hukuk birimleri ve hukuk birimlerine bağlı bölge teşkilatlarında görev yaparlar.

new-icon-sistem-destek-uzmani
new-icon-sistem-destek-uzmani

Sistem Destek Uzmanı

Sistem Destek Uzmanı pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız, bilgi teknolojileri test yönetimi, kurumsal ve yasal süreçlerin raporlanması ile teknoloji satın alma ve kontrat hazırlama süreçlerinde görev yapar.

new-icon-takip-memuru
new-icon-takip-memuru

Takip Memuru

Takip Memuru pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız, Bankamız hukuk birimleri ve hukuk birimlerine bağlı bölge teşkilatlarında; tüm hukuksal süreçlerin takip edilmesi görevlerini üstlenirler.

new-icon-uzman-yardimcisi
new-icon-uzman-yardimcisi

Mühendis

Mühendis unvanında görev alacak ekip arkadaşlarımız saha uygulamalarının takibi ve kontrolü, satın alma şartnamelerin hazırlanması, siparişlerin takibi, metraj çalışmaları, hakediş kontrolünün yapılmasıyla birlikte, binalarının bakım, onarım ve arıza faaliyetlerinin yürütülmesi ve takibinden sorumludur.

new-icon-ozel-guvenlik-gorevlisi
new-icon-ozel-guvenlik-gorevlisi

Özel Güvenlik Görevlisi

Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız, Şubelerimizde, Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlüğü binalarımızda silahlı güvenlik görevini yerine getirirler.

new-icon-sofor
new-icon-sofor

Şoför

Şoför pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız, makam şoförü ve para nakil aracı şoförü olarak görev alırlar.