yapay-ogrenme-kis-okulu

Yapay Öğrenme Kış Okulu

Tüm Etkinlikler >

Her kış döneminde Bankamız ve Koç Üniversitesi ortaklığında düzenlenen Yapay Öğrenme Kış Okulu'nda akademisyenler ve endüstrinin önde gelen uzmanlarını yapay zeka alanındaki çalışmalarını, yaşanan gelişmeleri, yapay zekanın farklı kullanım alanlarını uygulamalarla anlatırken sen de bu etkinlikte yer alarak gelişmeleri öğrenme ve uygulama yapma fırsatı yakalayabilirsin.

 

Daha önceki Yapay Öğrenme Kış Okulu'nda neler yaşandı görmek istiyorsan buradan izleyebilirsin.

BAŞVURU KOŞULLARI

Sınıf

Lisans 3 veya 4. sınıf, yüksek lisans ve doktora öğrencisi veya yeni mezun olman.

Eğitim

Tüm bölümler.

Konum

İstanbul veya Online

DİĞER ETKİNLİKLER

yapay-ogrenme-kis-okulu

Yapay Öğrenme Kış Okulu

Güncel yapay öğrenme uygulamaları hakkında akademinin ve endüstrinin önde gelen uzmanlarının katılımı ile gerçekleştirilen seminer ve uygulamalarda sen de yerini alabilirsin.

agile-workshop

Agile Workshop

Sadece yazılım geliştirmede değil iş hayatının pek çok alanında uygulanabilecek bir perspektifi kazanman için seni çevik atölyeye bekliyoruz.

machine-learning-challenge

Machine Learning Challenge

Türkiye’nin veri bilimi alanındaki genç yeteneklerine özel Machine Learning Challenge’da , en iyi tahmin modelini geliştirebilir ve Bankamız Yapay Zeka ekibiyle tanışabilirsin.

iste-1-gun

İŞ'te 1 Gün

İş hayatının kalbinin attığı bankacılık sektöründe 1 günlük kısa bir iş deneyimi tahmin edebileceğinden çok daha öğretici olabilir.

kariyer-sohbetleri

Kariyer Sohbetleri

Bankamızdaki ekip arkadaşlarımızla tanışıp yüz yüze sohbet edebileceğin, çalışma hayatı ve kariyer yolları hakkında bilgi alabileceğin buluşmada sen de aramızda olabilirsin.

capture-the-flag

Capture The Flag

Siber güvenlik dijital dünyadaki en önemli konulardan biri. Capture The Flag sanal bir ortamda güvenlik açıklarını bulabileceğin ve bayrağı ele geçireceğin bir yarışmadır.

ideathon

Ideathon

Her şey bir fikirle başlar ve tüm değişimler bu fikirlerin üzerinden gerçekleşir. Gerçek bankacılık sorunlarına çözüm bulmak ve daha fazlasını katmak istiyorsan Ideathon'da sen de yerini alabilirsin.

digitalk-kariyer

DigiTalk Kariyer

Pazarlamadan satışa, çevik çalışma yöntemlerinden insan kaynakları süreçlerine kadar geniş bir alanda yapılan vaka çalışmaların da yer alabilir ve gerçek iş süreçlerini deneyimleyebilirsin.