ideathon

Dijital dünyada sosyal hayat ve deneyimler hızlıca değişiyor. Bu değişim sadece sosyal hayatla sınırlı kalmayıp bankacılık hizmetlerinin de sürekli değişimine neden oluyor. Sende bu yarışmaya katılarak gerçek bir soruna çözüm bulabilir veya farklı bir bakış açısı getirebilirsin.

 

İş Bankası Ideathon ilanlarımızı  Türkiye İş Bankası | LinkedIn hesabından, Toptalent.co | Türkiye İş Bankası ve Talentopia | Hayalindeki Kariyer için İlk Durağın adreslerinden takip edebilirsin. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Sınıf

Lisans 3 veya 4. sınıf veya yüksek lisans öğrencisi olman.

Eğitim

Tüm bölümler.

Konum

            Online

DİĞER ETKİNLİKLER

yapay-ogrenme-kis-okulu

Yapay Öğrenme Kış Okulu

Güncel yapay öğrenme uygulamaları hakkında akademinin ve endüstrinin önde gelen uzmanlarının katılımı ile gerçekleştirilen seminer ve uygulamalarda sen de yerini alabilirsin.

machine-learning-challenge

Machine Learning Challenge

Türkiye’nin veri bilimi alanındaki genç yeteneklerine özel Machine Learning Challenge’da , en iyi tahmin modelini geliştirebilir ve Bankamız Yapay Zeka ekibiyle tanışabilirsin.

iste-1-gun

İŞ'te 1 Gün

İş hayatının kalbinin attığı bankacılık sektöründe 1 günlük kısa bir iş deneyimi tahmin edebileceğinden çok daha öğretici olabilir.

kariyer-sohbetleri

Kariyer Sohbetleri

Bankamızdaki ekip arkadaşlarımızla tanışıp yüz yüze sohbet edebileceğin, çalışma hayatı ve kariyer yolları hakkında bilgi alabileceğin buluşmada sen de aramızda olabilirsin.

ideathon

Ideathon

Her şey bir fikirle başlar ve tüm değişimler bu fikirlerin üzerinden gerçekleşir. Gerçek bankacılık sorunlarına çözüm bulmak ve daha fazlasını katmak istiyorsan Ideathon'da sen de yerini alabilirsin.