Adana İnşaat Teknikeri/Teknisyeni Alımı

Tüm İlanlar >

Adana ilinde İnşaat Teknikeri/Teknisyeni olarak görev yapacak lise veya ön lisans mezunu ekip arkadaşları arıyoruz.  Lisans mezunu ve belirtilen il dışında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Son Başvuru Tarihi
19 Haziran 2024
Sınav Yeri ve Zamanı

Online

İŞ TANIMI

Adana ilimizde görevlendirilmek üzere:

- Yüksekokulların veya meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Yapı Denetimi, İnşaat Teknolojisi Bölümleri, İnşaat Teknikerliği/Teknisyenliği Bölümü),
- En az 2 yıl tecrübeli,
- Takım çalışmasına yatkın ve kolay uyum sağlayabilen,
- Autocad, Ms Office programlarını kullanabilen,
- Proje okuyabilen,
- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2025 Temmuz ayına kadar tecil ettirmiş olan,
- En az B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
- Mekanik yüklenicinin yapacağı saha imalatlarını kontrol edebilecek niteliğe sahip,
- Keşif ve hak ediş hazırlama ve kontrol konularına hâkim,
- Ölçü aletlerini kullanabilen,
- Yurt içi seyahat engeli olmayan

İnşaat Teknikeri/Teknisyenleri arıyoruz. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Uyruk

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Eğitim

Ön lisans(yüksekokul) veya meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak. Lisans mezunu adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Yaş

03.06.2024 tarihi itibarıyla 28 yaşını doldurmamış olmak.(3 Haziran 1996 sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Sağlık

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Askerlik

Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2025 Temmuz ayına kadar tecil ettirmiş olmak.

pozisyon-bilgi-teknolojileri-uzmani
Deneyim

Tercihen alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak.

rakamlar-calisan
Ehliyet

B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek. Yurtiçi seyahat engeli bulunmamak.

İkamet

Göreve yeni başlayan ekip arkadaşlarımızın işe başladıkları yerden, en az 2 yıl süreyle başka bir yere nakil hakkı bulunmamaktadır. 2 yıl geçtikten sonraki nakil talepleri Banka'nın kadro imkanları ve nakil kuralları doğrultusunda değerlendirilecektir.

Adana ikamet etmek. Belirtilen il dışında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Adli Sicil

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.

Hizmet Yükümlülüğü

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

Katılım

Daha önce, Bankamızın yaptığı Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı, Teknisyen ve Tekniker sınavlarının herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

İŞE ALIM SÜRECİ

Başvuru

İşe alım sınavlarımıza bu platforma üye olarak başvurunu yapabilirsin. Başvurunun uygun bulunması halinde özgeçmiş bilgilerinde belirttiğin e-posta adresine sürece dair bilgileri göndereceğiz.

Genel Yetenek Sınavı

Bu aşamada pozisyona uygunluğu ölçmeye yönelik sorulardan oluşan bir teste katılacaksın.

Mülakat

İnsan Kaynakları yöneticileri ile geçmişte yaptığın işlere, sergilediğin davranışlara ve aldığın sorumluluklara dayalı kanıtlardan yola çıkarak, gelecekteki performansının ölçümlenmeye çalışıldığı görüşmeye katılacaksın.

Teklif ve Onay

Önceki tüm aşamaları başarıyla tamamladıysan sana görev teklifinde bulunuyoruz ve seni işe alım sürecinin bir parçası olan belge hazırlama sürecine yönlendiriyoruz. İlettiğin belgeler üzerinden yapılan değerlendirmeler sonucunda uygun bulunursan işe alımını gerçekleştiriyoruz. Başvuru yaparken gerçek dışı bilgiler verdiği belirlenen adaylarımızın süreçlerini hangi aşama olduğuna bakmaksızın sonlandırıyoruz.

DİĞER BİLGİLER

Ücret ve Yan Haklar

Bankamız çalışanlarının parasal ve sosyal hakları, BASİSEN ile Türkiye İş Bankası A.Ş. arasında 2 yılda bir düzenlenen Toplu İş Sözleşmesi ile piyasa ve günün şartlarına göre belirlenir. Ücretler hesaplanırken, Toplu İş Sözleşmesinde belirlenen dönemlerde ekonomik koşullar göz önünde bulundurulur.

Çalışanlarımızın sosyal güvenlikleri, “Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı” ve “Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı” tarafından sağlanmaktadır. Çalışanlarımıza Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı tarafından ilave emekli ikramiyesi ve ikinci bir maaş alma imkanı sunulmaktadır.

Ücret Paketi

Aylık ücretinin yanı sıra,  Genel Kurul tarafından Bankamızın bir önceki yıl performansı ölçüsünde belirlenen oranda yılda 1 kez kar payı ödemesi yapıyoruz. 

Sosyal Olanaklar

Sosyal ihtiyaçlarını karşılamana, kendin için daha yüksek bir iş ve yaşam standardı sağlamana yönelik sosyal haklardan yararlanmanı destekliyoruz. Bu kapsamda sana sağlık yardımı, öğle yemeği, servis, çocuk zammı, evlilik, doğum ve doğal afet yardımı sağlıyoruz.

Ayrıca, yasal olarak bakmakla yükümlü olduğun yakınların için de sağlık yardımı uygulamasından faydalanabiliyorsun.

İzinler

Bankamızdaki çalışma süren 1-5 yıl arasındaysa (5 yıl dâhil) yılda 15 iş günü, 6-10 yıl arasındaysa (10 yıl dâhil) yılda 18 iş günü, 10 yıldan fazlaysa yılda 23 iş günü izin imkânı ile birlikte hastalık, evlilik, ölüm, doğum ve süt izni gibi izin hakları sunuyoruz.

Eğitim ve Gelişim Fırsatları

Bünyemizde, kendi ihtiyaç ve tercihlerin doğrultusunda seçebileceğin pek çok eğitim ve seminer olanakları da bulunuyor. Her yıl Bankamız stratejisi doğrultusunda yenilenen eğitim kataloglarından teknik bankacılık veya kişisel gelişim temalı eğitimler seçebilir, alanında öne çıkan isimlerin konuk edildiği seminerlere katılabilir ya da Bankamız dışında sunulan eğitim olanaklarından faydalanabilirsin.