Yaz Dönemi Part Time Memur

Tüm İlanlar >

Antalya'nın Alanya, Kaş, Kemer Aydın'ın Kuşadası; Balıkesir'in Ayvalık, Burhaniye, Edremit; Muğla'nın Bodrum, Datça, Fethiye, Marmaris, ilçelerimizde bulunan Şubelerimize yaz döneminde (Haziran-Eylül 2024) temel bankacılık hizmetlerini yerine getirmek üzere part time memur pozisyonunda görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Adres bilgileri belirtilen ilçeler haricinde olan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Son Başvuru Tarihi
20 Mayıs 2024
Sınav Yeri ve Zamanı

Online

İŞ TANIMI

Part time memur pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız, Şubelerimizde temel bankacılık hizmeti ve bu hizmetlerin yerine getirilmesine destek olurlar. Şubelerimizde performanslarına ve yetkinliklerine göre operasyon, satış veya kredi hizmetlerinin yerine getirilmesi için haftada 3 gün, günde 8 saat görev yaparlar.​

BAŞVURU KOŞULLARI

Uyruk

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Eğitim

4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Haziran - Eylül 2024 döneminde 4. sınıfa geçmiş veya yeni mezun olmak.

Yaş

15.04.2024 tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmamış olmak.(15.04.1999 tarihinden sonra doğmuş olmak) 

Yabancı Dil

Antalya ilçelerinde çalışacak adaylar için  tercihen iyi derecede İngilizce ve  Rusça  bilmek.

Askerlik

Askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da tecil ettirmiş olmak.

Sağlık

Tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu istiyoruz.

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Hizmet Yükümlülüğü

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

Adli Sicil

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.

Katılım

Daha önce, Bankamızın yaptığı part time memur sınavının  mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

İkamet

İş ilanında belirtilen ilçelerden herhangi birinde ikamet etmek. Belirtilen ilçeler dışında ikamet eden adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

İŞE ALIM SÜRECİ

Başvuru

İşe alım sınavlarımıza bu platforma üye olarak başvurunu yapabilirsin. Başvurunun uygun bulunması halinde özgeçmiş bilgilerinde belirttiğin e-posta adresine sürece dair bilgileri göndereceğiz.

Genel Yetenek Sınavı

Bu aşamada sayısal ve sözel yeteneği ölçmeye yönelik sorulardan oluşan bir teste gireceksin.

Mülakat

İnsan Kaynakları yöneticileri ile geçmişte yaptığın işlere, sergilediğin davranışlara ve aldığın sorumluluklara dayalı kanıtlardan yola çıkarak, gelecekteki performansının ölçümlenmeye çalışıldığı  görüşmeye katılacaksın.

Teklif ve Onay

Önceki tüm aşamaları başarıyla tamamladıysan sana görev teklifinde bulunuyoruz ve seni işe alım sürecinin bir parçası olan belge hazırlama sürecine yönlendiriyoruz. İlettiğin belgeler üzerinden yapılan değerlendirmeler sonucunda uygun bulunursan işe alımını gerçekleştiriyor ve seni eğitime davet ediyoruz. Başvuru yaparken gerçek dışı bilgiler verdiği belirlenen adaylarımızın süreçlerini hangi aşama olduğuna bakmaksızın sonlandırıyoruz.

DİĞER BİLGİLER

En Değerli Varlığımız Senin Emeğin

Bankamıza katıldığında emeklerin bizim en değerli varlığımız olacak. Emeklerinin karşılığını verebilmek adına, sektörümüzdeki en iyi şirketlerle kıyasladığımız rekabetçi bir gelir imkânı sunuyoruz.

Sağlığın ve Sosyal Güvenliğin Önceliğimizdir

Çalışma hayatlarını bizimle birlikte geçiren part time  çalışanlarımız  Sosyal Güvenlik Kurumu sağlık imkânlarından faydalanmaktadır.