Future Hub Programı

Tüm Pozisyonlar >

Future Hub, 6 aylık bir süreci kapsayan, geleceğin dijital dünyasını tasarlayabileceğin bir gelişim programıdır. Program süresince liderlik, dijitalleşme ve inovasyon alanlarında kendini geliştirebilirsin. Girişimcilik odaklı program içeriğimizle fikirlerini hayata geçirebilir, geleceğin inşasında büyük bir rol oynayabilirsin!

İŞ TANIMI

Future Hub ile 6 aylık maceramız boyunca inovasyon ekibimiz ve programımızın iş ortağı olan Yenibirlider Derneği mentorları ile buluşurken, dijital ve inovatif bir fikrin hayata geçirilmesini sağlayacaksın. İnovasyon ekibimizle yeni nesil proje yönetim yaklaşımlarını ve çevik çalışma yöntemlerini öğrenebilecek; eğitimsel, kültürel ve sanatsal açıdan sana katkı sağlayacak pek çok aktiviteye katılabileceksin.

BAŞVURU KOŞULLARI

Uyruk

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Sınıf

Lisans 3. sınıf öğrencisi olmak.

Yabancı Dil

İyi seviyede İngilizce biliyor olmak.

Bölüm

İstanbul'daki üniversitelerin; İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Sosyoloji, Psikoloji, Hukuk, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinde veya dengi alanlarının birinde öğrenim görüyor olmak.

İŞE ALIM SÜRECİ

Başvuru

Başvuruların alınması ve ön değerlendirme sürecidir. Başvurun uygun bulunduğu takdirde sınav daveti başvuru bilgilerinde belirttiğin e-posta adresine gönderilecektir.

Genel Yetenek Sınavı

Bu aşamada sayısal ve sözel yetkinliklerinin ölçüleceği bir teste dahil olacaksın.

Video Aşaması

Yaptığın çalışmaları anlattığın bir video kaydı gerçekleştireceksin.

Online Mülakat

İnsan Kaynakları yöneticileri ile geçmişte yaptığın işlere, sergilediğin davranışlara ve aldığın sorumluluklara dayalı kanıtlardan yola çıkarak, gelecekteki performansının ölçümlenmeye çalışıldığı yetkinlik bazlı görüşmeye katılacaksın.

Değerlendirme Kampı

Program boyunca yürütülecek çalışmaları örnekleyen içeriklerle yetkinlik ve davranışların gözlemlenmesini sağlayan 1 günlük değerlendirme kampına katılacaksın.

Teklif ve Onay

Önceki tüm aşamaları başarıyla tamamlaydıysan seni programa davet ediyoruz ve sürecin bir parçası olan belge hazırlama aşamasına yönlendiriyoruz.

DİĞER BİLGİLER

Program Başvuru Süreci

Future Hub Programı için başvuru ilanlarını yılın belirli dönemlerinde açıyoruz. Başvuru ilanlarını kaçırmamak için bu platforma üye olarak özgeçmiş bilgilerin doldurabilir, ana sayfadan ilanlarımızı ve Türkiye İş Bankası Linkedln hesabını takip edebilirsin.

Program Detayları

Future Hub yılda bir defa düzenlenen ve 6 ay boyunca devam eden, belirli sayıda katılımcının olduğu, ekiplerin belirledikleri bir inovatif fikri hayata geçirme yolculuğunu yaşadıkları, bu süreçte katılımcılara Bankamız ekiplerinin uzmanlık ve tecrübe alanlarıyla eşlik ettiği, girişimcilik ve start-up konusunda sektör danışmanlarının yol gösterdiği, katılımcıyı kişisel gelişim ve liderlik alanlarında geliştirmeyi amaçlayan bir programdır.

3. dönem Future Hub katılımcıları ile buradan tanışabilirsin.

 

Program Neler Sunuyor?

> Geleceğin iş dünyasına bugünden hazırlanmayı,

> Dijital ve inovatif fikri hayata geçirmeyi,

> Mentor ve danışmanlık desteği almayı,

> Girişimcilik ve start-up alanlarında deneyim kazanmayı,

> Yeni nesil proje yönetim yaklaşımlarını ve çevik çalışma yöntemlerini öğrenmeyi,

> Kişisel ve kültürel olarak kendini geliştirmeyi,

> Program sonunda katılım sertifikası ve referans mektubu almayı.