MasterClass Dijital Gelişim Programı

Tüm Pozisyonlar >

İş Bankası MasterClass Dijital Gelişim Programı; online eğitimler, heyecan verici online projelerle iş hayatına hazırlanacağın, İş Bankasını yakından tanıyacağın ve iş ağını oluşturmaya başlayacağın 20 iş günü süreli online gelişim programıdır.

İŞ TANIMI

MasterClass Dijital Gelişim Programı, 20 iş günü boyunca iş hayatının kalbinin attığı sektörde online bir gelişim fırsatı ve İş Bankası çalışanları ile birlikte proje deneyimi edinme imkanı sunar. Program boyunca sana en uygun alanda proje çalışmalarına katılabilir, online eğitimler ve etkinliklerle kişisel ve mesleki gelişime katkı sağlayabilir, kariyerini şekillendirmek üzere bilgi edinebilir ve İş Bankası’nda heyecan verici, sağlam bir kariyere sahip olmak yolunda ilk adımı atabilirsin.

Genel Müdürlük Gelişim Programı
Bilgi Teknolojileri Gelişim Programı

BAŞVURU KOŞULLARI

Uyruk

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Sınıf

Lisans 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olmak.

Bölüm

Genel Müdürlük gelişim programı için tabloda yer alan bölümlerde, Bilgi Teknolojileri gelişim programı için Mühendislik, Matematik ve İstatistik bölümlerinde okuyor olmak.

Yabancı Dil

İyi seviyede İngilizce biliyor olmak.

İŞE ALIM SÜRECİ

Başvuru

Başvuruların alınması ve ön değerlendirme sürecidir. Başvurun uygun bulunduğu takdirde sınav daveti başvuru bilgilerinde belirttiğin e-posta adresine gönderilecektir.

Genel Yetenek Sınavı

Bu aşamada sayısal ve sözel yeteneği ölçmeye yönelik sorulardan oluşan bir teste gireceksin.

İngilizce Sınavı

İngilizce dil bilgisi seviyesini ölçmek üzere online İngilizce testine katılacaksın.

Video Aşaması

Yaptığın çalışmaları anlattığın bir video kaydı gerçekleştireceksin.

Online Mülakat

İnsan Kaynakları yöneticileri ile geçmişte yaptığın işlere, sergilediğin davranışlara ve aldığın sorumluluklara dayalı kanıtlardan yola çıkarak, gelecekteki performansının ölçümlenmeye çalışıldığı yetkinlik bazlı görüşmeye katılacaksın.

Teklif ve Onay

Önceki tüm aşamaları başarıyla tamamladıysan seni programa davet ediyoruz ve sürecin bir parçası olan belge hazırlama aşamasına yönlendiriyoruz.

DİĞER BİLGİLER

Program Başvuru Süreci

MasterClass Dijital Gelişim Programı için başvuru ilanlarını yılın belirli dönemlerinde açıyoruz. Başvuru ilanlarını kaçırmamak için bu platforma üye olarak özgeçmiş bilgilerin doldurabilir, ana sayfadan ilanlarımızı ve Türkiye İş Bankası Linkedln hesabını takip edebilirsin.

Program Detayları

MasterClass Dijital Gelişim Programı her yıl yaz aylarında gerçekleştirilen, gerçek zamanlı katılım gerektiren, içinde eğitimler, atölyeler barındıran, Bankamız iş birimleriyle katılımcıları biraraya getiren ve projeler yürütülen ve 20 iş günü süren, lisans üniversite öğrencilerine yönelik online gelişim programıdır. 

Geçmiş dönem MasterClass Dijital Gelişim Programı katılımcılarının deneyimlerini buradan izleyebilirsin.

Program Neler Sunuyor?

> Online projelerle iş hayatına hazırlanmayı,

> İş Bankası'nı yakından tanımanı ve iş ağını oluşturmaya başlamayı,

> Mesleki ve kişisel gelişim konularında online eğitim ve vaka çalışmalarına katılmayı,

> Çevik çalışma modeli ile ilgili bilgi sahibi olmayı ve deneyimlemeyi,

> Bankacılığın iş süreçlerini yakından tanımayı, ekiplerle birlikte proje yapmayı ve ilgili yöneticilerden geri bildirim alma fırsatını,

> Gelişim Programı bittikten sonra da Bankamızın düzenleyeceği çeşitli atölye ve etkinliklere katılma fırsatını,

> Program sonunda katılım sertifikası almayı.