İŞ'e Alım Süreçlerimiz Nasıl İlerliyor?

Tüm Kariyer İpuçları >

Bizi sadece bir banka olarak düşünme, bankacılık artık teknolojik gelişimler ile entegre! İş Bankası’nda temel bankacılık fonksiyonlarının yanı sıra satış, pazarlama, eğitim, insan kaynakları, yapay zeka, veri yönetimi gibi pek çok farklı dalda kendine bir kariyer yolu çizebilir, global standartlarda yetkin bir birey olabilirsin.

İş Bankası olarak genç yetenekleri arıyor ve her zaman destekliyoruz. Başvuru sürecini yeni dünyaya adapte olarak tamamen dijitalden yürütüyoruz. Bizim için şeffaflık ve güvenin çok önemli! Alım kararlarımızı verirken özel uygulamalardan faydalanıyor, değerlendirmemizi birden fazla aşamaya bölerek adaletli ve objektif şekilde gerçekleştirerek geleceğini tek bir görüşmeye sığdırmıyoruz. Tüm aşamalarda seni yakından tanımaya çalışıyor, verilerimizi en sağlıklı şekilde topluyoruz.

Takım çalışmasına yatkın, etkin bir iletişime sahip, öğrenmeye açık ve istekliysen sen de bu platforma üye olarak özgeçmiş bilgilerini oluşturabilir işe alım yaptığımız pozisyonlara  ve işe alımın bir parçası olan değerlendirme merkezi uygulamalarına ilişkin videolarımızı izleyerek detaylı bilgi edinebilirsin.

#işealım #mülakat
23.08.2021